BİZİM HİKAYEMİZ

Geleceğinize ışık tutmak için buradayız!

"Altıgen, eğitim şekliniz..."

Engin Turan, Canan Turan – Kurucu

BİZ KİMİZ

Özel Altıgen Eğitim Kurumları 2018 yılında Beykent şubesi ile eğitime başladı. Hedef olarak en iyi eğitim hizmetini vermeyi edinirken, aynı zamanda bireyselleşmiş eğitimi ilke edindi. Çağdaş mekanlarda gelişen teknoloji ile birlikte eğitim ve öğretim yapılan kursumuzda öğrenciler YÖS e hazırlayarak bir dünya markası olmayı hedeflemektedir.

Altıgen eğitim kurumları yenilikçi teknolojiyi takip eden ve kullanan, kaliteye önem vererek öğrenci ihtiyaçlarına hızlı çözümler üretip uygulamaya sunan bir bakış açısına sahiptir.

Altıgen eğitim kurumları başta YÖS (Yabancı Öğrenci Sınavı) ve Türkiye’de uygulanan tüm diğer sınavlarda sahip olduğu 10 yıla aşkın tecrübesi ve yönetici, öğretmen ve personelleriyle oluşan büyük ve güçlü kadrosunun birleşmesiyle hep ileriyi hedeflemektedir.

EĞİTİM MODELİMİZ

Öğrencilerimiz modern sınıflarımızda 12 kişilik gruplar halinde eğitim alırlar.

Sınıflarımızda akıllı tahta ve projeksiyon cihazları ile eğitim verilmektedir.

Dersler öğrencilerimizin dersi anlaması mantığı üzerine işlenir. Konu anlatımlarına ek olarak örnek soru çalışmaları ve geçen senelerin örnek sorular üzerine çalışma yapılır.

Danışmanlarımız öğrencilerimizin eğitim durumunu güncel olarak takip eder ve planlı bir şekilde gelişmesine katkı sağlar.

VİZYONUMUZ

Eğitim Öğretim ortamları ve yetiştirdiği öğrencilerin nitelikleri ile eğitim alanında yol gösterici ve ışık tutacak Türkiye’nin önde gelen Matematik kursları arasında olmak, sosyal, kültürel ve akademik başarılarda adını duyurmak.

MİSYONUMUZ

Ulusal ve manevi değerlere sahip çıkan, bilgiye ulaşmayı ve kullanmayı bilen, öğrenmeyi öğrenmiş, üretken, yaratıcı, özgüvenli, girişimci, mutlu ve başarılı bireyler yetiştirmek.

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

Sosyaal medya hesaplarımız üzerinden bize ulaşabilir, YÖS hakkında bilgi alabilirsiniz.

bizimle iletişime geçin

Altıgen Eğitim Kurumu Footer Kısmı Logosu

Altıgen eğitim kurumları yenilikçi teknolojiyi takip eden ve kullanan, kaliteye önem vererek öğrenci ihtiyaçlarına hızlı çözümler üretip uygulamaya sunan bir bakış açısına sahiptir.

ADRES

Cumhuriyet, Gülçin Sk. No:12, 34500 Büyükçekmece İSTANBUL

+90 212 871 30 57

info@altigenegitim.com

LOKASYON